Vchodové dvere

Vchodové dvere – praktické a krásne

Vchodové dvere sú vizitkou každého domu. Spolu s fasádou vytvárajú neopakovateľný charakter danej budovy. Avšak správne vybrané vchodové dvere nielen zvýrazňujú dizajn domu, ale sú aj mi-moriadne dôležité pri zaručení náležitého bezpečia. Preto sa pri výbere vchodových dverí oplatí vybrať taký model, ktorý má perfektné technické parametre. Vďaka tomu sa postaráme o bezpečnosť domácich, a súčasne zlepšíme energetickú úspornosť budovy

Solídne vonkajšie dvere

Solídna konštrukcia vonkajších dverí spolu s perfektným systémom uzamykania zaručujú solídnu ochranu pred nepozvanými hosťami. Dodatočne, jednotlivé materiály použité na výrobu dverí, ako aj ich hrúbka, zaručujú výnimočnú tepelnú a zvukovú izoláciu. Okrem toho tesnenie, použité v zá-rubni, dodatočne zlepšuje tesnosť dverí a zároveň zaručuje, že krídlo k zárubni perfektne prilieha. Pri výbere vonkajších dverí sa oplatí zohľadniť aj zvukovú izoláciu, ktorá je obzvlášť dôležitá v obytných komplexoch.

Vchodové dvere do vášho domu a bytu

Vchodové dvere od Inwest-Profil sa vyznačujú predovšetkým solídnym zhotovením, a svojim používateľom zaručujú komfort a pocit bezpečia. Vďaka nášmu bohatému sortimentu si každý zá-kazník môže kúpiť dvere, ktoré splnia jeho potreby a očakávania. V našej ponuke sú okrem iného jedno alebo dvojkrídlové dvere, dvere so svetlíkmi, držadlom, či dokonca vonkajšie dvere s rôznymi odtieňmi. Avšak to nie je všetko. Inwest-Profil ponúka aj zasklené bezpečnostné vchodové dvere, plné vonkajšie dvere, či vonkajšie dvere so špeciálnym zateplením. Ponúkame hliníkové vchodové dvere s ochranou proti vlámaniu na úrovni triedy RC2 vo verzii MC-86 a MB-104 Passive.Okrem toho v našej ponuke nájdete aj vonkajšie dvere vyrobené z pevného PVC s ochrany proti vlámaniu na úrovni triedy RC3. V našom sortimente nechýbajú ani veľmi kvalitné interiérové dvere a samozrejme, praktické doplnky.

Pozývame! Spoznajte kompletnú ponuku vonkajších a interiérových dverí Inwest-Profil.

 

Okna sú vyrobené z najlepších komponentov svetovej triedy.

Záruka spokojnosti.