Terasové dvere

Terasové dvere – pohodlie a modernosť v jednom

Smelo môžeme tvrdiť, že terasové dvere sú srdcom každej obývačky. Opticky rozširujú priestor a interiéru zaručujú množstvo prirodzeného svetla. Dodatočne, terasové dvere umožňujú komfortne prechádzať medzi obývačkou a záhradou. Pri výbere terasových dverí sa oplatí vybrať vyšší model, ktorý bude nielen praktický, ale aj odolný voči nepriaznivým vonkajším podmienkam, a použí-vateľom zaručí náležité bezpečie. Kvalitné terasové dvere sú investíciou na mnoho rokov, ktorá za-ručí komfortné a bezporuchové používanie.

Terasové dvere – čo musíme pri ich výbere zohľadniť ?

Stavba domu je pre každého investora mimoriadne náročný projekt. Často je potrebné prijať závažné rozhodnutia, ktoré ovplyvnia komfort používania danej budovy na mnoho rokov. Preto je pri výbere terasových dverí také dôležité zohľadniť niekoľko podstatných záležitostí. Predovšetkým potrebu-jeme dvere, ktoré poskytujú dostatočnú ochranu proti vlámaniu. Preto musia byť kvalitne a solídne zhotovené. Následne musia mať krídla správnej veľkosti, cez ktoré môže prenikať dodatočne veľa prirodzeného svetla. Dodatočne, pri výbere terasových dverí, musíme zohľadniť aj mechanizmus otvárania, ktorý zásadne ovplyvňuje komfort používania, ako aj spôsob umiestnenia nábytku. Stano-venie týchto základných parametrov značne uľahčí výber perfektných terasových dverí do nášho domu.

Terasové dvere do vášho domu

Inwest-Profil má bohaté portfólio terasových dverí, ktoré isto splní očakávania a potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. V našej ponuke nájdete PVC alebo hliníkové terasové dvere. Pre-dovšetkým kladieme dôraz, aby náš zákazník dostal terasové dvere najvyššej triedy, s estetickým a moderným vzhľadom, ktoré splnia požiadavky najnovších stavebných trendov. Posuvné systémy použité vo dverách umožňujú v maximálnej miere využiť priestor, a zároveň pracujú ticho a plynulo, čo isto ocenia všetci používatelia. Okrem toho každý model našich terasových dverí zaručuje vysokú tepelnú izoláciu, a tým pomáha reálne ušetriť náklady na vykurovanie či klimatizáciu. Vďaka dverám Inwest-Profil získavate záruku vysokej úrovne bezpečnosti.

Pozývame! Spoznajte kompletnú ponuku terasových dverí Inwest-Profil. Naša ponuka je určená tak pre súkromných, ako aj pre firemných investorov.

 

Okna sú vyrobené z najlepších komponentov svetovej triedy.

Záruka spokojnosti.