PVC okná Synego Side

So spoločnosťou Inwest-Profil pocítite, aké je otváranie ľahké a jednoduché

Mnohí sú presvedčení, že presúvanie a zatváranie posuvných dverí a okien je pomerne namáhavé. Ak ste si to mysleli aj vy, Synego Slide to úplne zmení.

Je to systém posuvných dverí, ktoré sa dajú otvoriť a zatvoriť veľmi ľahko, a stačí iba pár pohybov. S minimálnou námahou môžete okamžite otvoriť daný priestor, spojiť izbu so záhradou.

 

Synego Slide prináša aj slobodu. Slobodné projektovanie, rozmiestňovanie nábytku, obľúbenej pohovky či regálu na knihy – dvere na terasu sa otvárajú bez žiadnej kolízie. A keď sme už spomenu-li terasu, máme pre vás dodatočný dôvod pre výber Synego Slide od Inwest-Profil – svetlo! Nedá sa nezohľadniť obrovské množstvo prirodzeného svetla, ktoré môže vďaka Synego Slide vchádzať do interiérov.

Vchádza slnko, ale dážď nie. Vďaka novému uzatváraciemu mechanizmu posuvný prvok rov-nomerne prilieha k celému rámu. Spolu s tesnením, ktoré je na celom obvode, poskytuje veľmi vysokú mieru tesnosti – dokonca aj pri silnom daždi

Objavte moderné architektonické riešenia a nové koncepcie interiérového dizajnu. Posuvné okná a dvere z profilov SYNEGO SLIDE vás prekvapia svojimi možnosťami.

Pozývame! Presvedčte sa!

 

Profile