Hliníkové vchodové dvere

Moderné hliníkové vchodové dvere

Vchodové dvere sú isto jedným z najdôležitejších prvkov každého domu či bytu. Ich hlavnou úlohou je zabezpečiť domácim potrebné bezpečie, ochrániť pred vonkajším chladom či horúčavou, ako aj hlukom. Kvalitné vchodové dvere sú solídne vyrobené, sú praktické, a sú odolné voči rôznym vonkajším faktorom. Keď hľadáte dvere do svojho domu, smelo stavte na hliníkové vchodové dvere. Isto je to dobrá investícia na mnoho rokov, vďaka ktorej sa budú domáci cítiť komfortne a bezpečne. Okrem toho, hliníkové vchodové dvere sa dajú ľahko zladiť s fasádou budovy, bez ohľadu na to, či má dom tradičný či moderný štýl.

Teplo a vodotesnosť – dva najdôležitejšie parametre

Súčiniteľ prestupu tepla a vodotesnosť sú dva najdôležitejšie parametre, ktoré musíme zohľadniť pri výbere hliníkových vchodových dverí. Čo sa týka súčiniteľa prestupu tepla, oplatí sa vybrať také dvere, ktoré majú tento súčiniteľ čo najnižší. To zaručuje, že udržanie požadovanej teploty vo vnútri bude ľahšie aj lacnejšie. V prípade vodotesnosti je to presne naopak. Triedu vodotesnosti opisuje mierka od 1A do 9A. Čím je táto hodnota vyššia, tým je ochrana pred vlhkosťou lepšia. Preto naj-lepšou voľbou sú hliníkové vchodové dvere s čo najvyšším parametrom.

Vchodové dvere do vášho domu a bytu

Vchodové dvere od Inwest-Profil sa vyznačujú predovšetkým solídnym zhotovením, a svojim používateľom zaručujú komfort a pocit bezpečia. Vďaka nášmu bohatému sortimentu si každý zá-kazník môže kúpiť dvere, ktoré splnia jeho potreby a očakávania. V našej ponuke sú okrem iného jedno alebo dvojkrídlové dvere, dvere so svetlíkmi, držadlom, či dokonca vonkajšie dvere s rôznymi odtieňmi. Avšak to nie je všetko. Inwest-Profil ponúka aj zasklené bezpečnostné vchodové dvere, plné vonkajšie dvere, či vonkajšie dvere so špeciálnym zateplením. Ponúkame hliníkové vchodové dvere s ochranou proti vlámaniu na úrovni triedy RC2 vo verzii MC-86 a MB-104 Passive.Okrem toho v našej ponuke nájdete aj vonkajšie dvere vyrobené z pevného PVC s ochrany proti vlámaniu na úrovni triedy RC3. V našom sortimente nechýbajú ani veľmi kvalitné interiérové dvere a samozrejme, praktické doplnky.

Pozývame! Spoznajte kompletnú ponuku vonkajších a interiérových dverí Inwest-Profil.

 

Okna sú vyrobené z najlepších komponentov svetovej triedy.

Záruka spokojnosti.