Doplnky

Doplnky umožňujú dodatočne zabezpečiť okná a dvere pred rôznymi poveternostnými podmienkami, a tiež zachovať ich dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu. Okrem toho chránia interiér pred dotieravým hmyzom. Niektoré doplnky tiež zvyšujú bezpečnosť a zlepšujú vetranie interiérov. Preto, aby trávenie času vo vnútri bolo čo najpohodlnejšie, oplatí sa kúpiť príslušné doplnky na okná či dvere.

Doplnky do okien a dverí – veľký výber a atraktívne ceny

Veľmi dobre si uvedomujeme, aké dôležité sú pre fungovanie a používanie okien správne doplnky, ktoré zaručujú komfort a bezpečie. Preto robíme všetko pre to, aby bola ponuka nášho obchodu čo najpestrejšia a najrôznorodejšia. Doplnky, ktoré ponúka Inwest-Profil, sú veľmi kvalitné, spoľahlivé, estetické, a súčasne dostupné za atraktívne ceny. Preto vás srdečne pozývame! Spoznajte kompletnú ponuku nášho obchodu. Ak máte akékoľvek otázky či pochybnosti, sme vám k dispozícii. Ochotne vám pomôžeme pri výbere najvhodnejších výrobkov, ktoré perfektne splnia vaše očakávania a potre-by.

Vonkajšie a vnútorné parapety

Vonkajšie: hliníkové, oceľové

Vnútorné: PVC, drevené, aglomramor

Sieťky proti hmyzu

Najjednoduchšia a najúčinnejšia ochrana pred hmyzom, dokonca aj pri otvorených oknách a dverách.

Typy:

  • pevné (rámikové)
  • dverové (na pántoch)
  • posuvné
  • rolované

Vnútorné rolety

Veľmi populárna forma ochrany proti slnečnému žiareniu ako aj dekoračného prvku. Bohatá paleta farieb a tkanín umožňuje vybrať si roletu, ktorá bude ladiť tak s interiérom, ako aj s fasádou. Rolety v rôznej miere chránia pred slnečným žiarením – od rozptyľovania svetla (žakárové mate-riály), až po úplné zaclonenie (pogumované materiály). Môžu sa používať v otváracích, sklopných a strešných oknách, a vďaka ovládaniu sa rolety dajú zastavovať v ľubovoľnej výške.

Typy:

  • štandardné rolety
  • mini rolety (s lankom)
  • rolety v boxe s vodidlami

 

Vonkajšie žalúzie

horizontálne žalúzie - ideálna ochrana pred nežiaducim prehrievaním interiéru, hodia sa do vlhkých miestností, napr. do kúpeľní.
Vďaka bohatej palete farebných odtieňov môžu krásne ladiť s každým interiérom. Horizontálne žalúzie môžu byť umiestnené medzi sklenými tabuľami alebo na nich.

vertikálne žalúzie - najčastejšia voľba do kancelárií, úradov, rôznych inštitúcií, ale často sa používajú aj v rodinných domoch a bytoch. Môžu byť upevnené na strope, stene alebo vo výklenku okna, môžu sa posúvať na jednu stranu, alebo na obe strany okna.

 

Vetracie mriežky

Montujú sa v oknách a zabezpečujú nepretržitý a kontrolovaný prísun čerstvého vzduchu. Majú pod-statný význam pri zabezpečení potrebného vetrania vo vnútri danej budovy. Vetracie mriežky vpúšťajú do interiéru dostatočné množstvo vzduchu aj keď sú okná či dvere tesne zatvorené, v sú-lade s platnými normami.

Typy:
tlakové a hygroregulovateľné vetracie mriežky
štandardné a akustické

 

Teplý rámik

Teplý rámik umožňuje zlepšiť tepelnoizolačné vlastnosti okna, preto celé okno lepšie chráni pred stratou tepla.

 

Kľučky, úchytky

Okenné kľučky rôznych typov a s rôznymi farebnými odtieňmi: štandardné, s kľúčikom, SECUS-TIC.

Široká ponuka dverových kľučiek, úchytiek, držadiel a gulí.