Drevené okná

Drevené okná – investícia na mnoho rokov

Hoci by sa mohlo niekomu zdať, že drevené okná nie sú už také populárne, ako pred rokmi, avšak opak je pravdou. Investori sa čoraz častejšie rozhodujú pre drevené okná, vzhľadom na ich univer-zálny a nadčasový charakter. Drevené okná sa ideálne hodia do objektov, postavených v súlade s modernými trendami, ako aj do tradičných projektov. Budova vďaka dreveným oknám získava ele-gantný a výnimočný vzhľad. Okrem toho, ak je zabezpečená náležitá údržba a ochrana, drevené okná môžu mať životnosť aj neuveriteľných 100 rokov!

Drevené okná – vlastnosti

Drevené okná sa vyznačujú mimoriadnou trvácnosťou a pevnosťou voči mechanickým vplyvom. Sú tesné, pevné, a tiež majú nízku mieru tepelnej rozťažnosti, preto sa môžu používaj aj na veľkoplošné zasklenia. Investor, ktorý sa rozhodne pre drevené okná, bez problémov môže prispôsobiť ich farbu k dizajnu danej budovy. Dokonca aj po niekoľkých či viacerých rokoch sa dá farba okien zmeniť, podľa našich aktuálnych očakávaní. Prípadné neveľké poškodenia či poškrabania sa dajú pomerne jednoducho opraviť, a okná budú aj tak stále očarúvať svojou prirodzenou krásou. Drevené okná sú najlepším návrhom pre všetkým, aj vzhľadom na ochranu životného prostredia.

Drevené okná – výnimočná atmosféra dreva

Drevené okná od spoločnosti Inwest-Profil – záruka kvality so zameraním na každý, aj ten najmenší, detail. Naše okná vyrábame iba z vyberaného dreva, aby sme vám zaručili komfortné používanie počas mnohých rokov. Každý, kto sa rozhodne pre naše okná, získava istotu fantastickej tepelnej izolácie, stíšenia miestností a bezpečnosti. Ponúkame tri systémové okná s hĺbkou 68 mm, 78 mm a 92 mm. Bohatá ponuka rôznych tvarov a farieb umožňuje prispôsobiť drevené okná ku každému interiérovému dizajnu a dať mu neopakovateľný charakter a šmrnc. Okrem toho ponúkame drevené okná SASH (vertikálne posuvné) a drevené okná CASEMENT (otvárané von), ktoré sú určené predovšetkým pre zákazníkov zo Spojeného kráľovstva a z Írska.

Okna sú vyrobené z najlepších komponentov svetovej triedy.

Záruka spokojnosti.