PVC okná

PVC okná

PVC okná, známe ako plastové, patria medzi najčastejšie vyberaný typ okien, tak medzi individuál-nymi zákazníkmi, ako aj medzi firemnými investormi či developermi. Za svoju popularitu vďačia svojej vysokej pevnosti voči mechanickým poškodeniam, trvácnosti, ako aj svojej odolnosti voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Preto vynikajúco plnia svoje funkcie v každom ročnom období. Výber PVC okien vyrobených z kvalitných plastov zaručuje ľahké a pohodlné používanie. Okrem toho, kvalitné plastové okná umožňujú ušetriť energie, a poskytujú tiež ochranu pred nepozvanými hosťami. Veľkou prednosťou PVC okien je ich relatívne dobrý pomer ceny a kvality, čo v značnej miere rozhoduje o popularite tohto typu okien.

PVC okná – moderný dizajn a všestranné použite

Plast, ktorý sa používa na výrobu PVC okien, sa vyznačuje vysokou mierou plasticity počas výroby. Vďaka tomu sa dajú vytvárať okná s rôznymi tvarmi, v súlade s požiadavkami a očakávaniami da-ného investora. Výnimkou sú PVC strešné okná, ktoré musia mať obdĺžnikový tvar. Plastové okná sa vďaka svojmu univerzálnemu vzhľad hodia tak do moderných ako aj tradičných budov. Okrem toho, môžeme objednať PVC okná s ľubovoľným odtieňom, takže víziu svojho vysnívaného domu nemusíme ničím obmedzovať. Nepochybne, okná sú architektonickým prvkom, ktorý v značnej mie-re rozhoduje o charaktere danej budovy.

PVC okenné systémy

Spoločnosť Inwest-Profil má bohatú ponuku vysoko kvalitných PVC okien, aby si každý zákazník mohol vybrať model, ktorý perfektne splní jeho požiadavky a očakávania. Jednotlivé modely okien, ktoré ponúkame, odlišujú sa navzájom svojou funkcionalitou a vzhľadom, preto sa dajú bez problé-mov vybrať také, ktoré budú ladiť s interiérom a fasádou danej budovy. Ponúkame PVC okná s rôznymi odtieňmi a štruktúrami, ako aj okná imitujúce vzhľad rôznych druhov dreva. V našej ponuke sú aj PVC okná s tradičnými rozmermi, ako aj okná, ktoré umožňujú vytvoriť veľké zasklené plochy, ktoré sú v moderných stavbách mimoriadne populárne. U nás si kúpite rôzne terasové, balkónové, ako aj posuvné PVC okná. Predstavujeme náš sortiment:

  1. PVC okná EURO-DESIGN 70 - vyznačujú sa profilmi s úzkou konštrukciou, preto môže byť plocha zasklenia väčšia. Vďaka tomu do interiéru vchádza viac prirodzeného svetla. Široká paleta odtieňov a veľký výber rôznych tvarov umožňuje prispôsobiť okná podľa individuálnych potrieb a očakávaní.
  2. PVC okná BRILLANT-DESIGN - dobré tepelnoizolačné vlastnosti a vysoká bezpečnosť sú hlavnými prednosťami tohto mod-elu. V sérii BRILLANT-DESIGN sú dostupné okná s bezpečnosťou proti vlámaniu až do triedy 3, podľa potrieb zákazníka.
  3. PVC okná REHAU SYNEGO - energeticky úsporné okná, ktoré sa vyznačujú vysokými tepelnými a zvukovými izolačnými vlastnosťami. Umožňuje to znížiť náklady na vykurovanie a klimatizovanie, a tiež zaručuje domácim bezpečie.
  4. PVC okná GENEO - okná s najvyššou účinnosťou a energetickou úspornosťou, určené pre pasívne domy. Použitie tohto modelu umožňuje ušetriť až 76 % nákladov na energie. Okrem toho sa vyznačujú naj-lepšími parametrami zvukovej izolácie a ochrany proti vlámaniu.
  5. Sklopno-posuvné PVC okná PSK - tento model umožňuje v porovnaní s otváraným oknom ušetriť značné množstvo priestoru v interiéri. Sklápanie umožňuje komfortne vetrať miestnosť bez otvárania celého okenného krí-dla.
  6. PVC okná SYNEGO SLIDE - v tomto modeli sa používajú inovatívne riešenie posuvného systému, tak v tradičných, ako aj v terasových oknách. Vďaka tomu sa dá okno ľahko otvoriť bez toho, aby kolidovalo s nábytkom.

Okna sú vyrobené z najlepších komponentov svetovej triedy.

Záruka spokojnosti.