Garážové brány

Segmentové garážové brány

Garážová brána je nepochybne dôležitým prvkom každého domu s integrovanou alebo samostatne stojacou garážou. Práve solídna garážová brána zaručuje bezpečnosť nielen veciam, ktoré sú v garáži, ale aj všetkým domácim. Výber vhodnej garážovej brány nám tiež zaručí pohodlné a bezporuchové používanie na mnoho rokov. Okrem toho garážová brána ovplyvňuje celkový vzhľad domu, preto musí ladiť so všetkými ostatnými prvkami, predovšetkým s oknami a dverami. Ak chceme zachovať miesto v garáži a pred garážou, oplatí sa staviť na segmentovú garážovú bránu. Bránu tvoria navzájom spojené panely, ktoré sa otvárajú vertikálne smerom k stropu. Segmentové garážové brány sú ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú maximálne využiť dostupný priestor.

Segmentové garážové brány – bezpečie a úspory

Segmentové garážové brány sú predovšetkým bezpečné a úsporné. Riešenia, ktoré sa používajú v garážových bránach tohto typu, účinne znemožňujú nepozvaným hosťom preniknúť do vnútra. Okrem toho, tak ako to už bolo spomenuté, segmentové garážové brány nezaberajú v garáži ani pred garážou miesto. Samozrejme, úspora miesta nie je jedinou prednosťou segmentových garážových brán. Správne vybraná a namontovaná garážová brána predstavuje účinnú tepelnoizolačnú bariéru, čo zaručuje stálu teplotu vo vnútri garáže, a tým ušetriť náklady na vykurovanie. Výber vysoko kvalitnej segmentovej brány zaručuje, že bude odolná voči rozličným nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Šírka otvoru

2000 - 3000 mm

Výška otvoru

2020 - 3820 mm

 

Minimálny preklad (ručná brána)

100 mm

Minimálny preklad (brána s pohonom)

135 mm

Minimálne obločnice

85 mm

 

Mechanizmus torzných pružín

Segmentové brány majú na oboch stranách mechanizmus pozinkovaných torzných pružín s ochranou proti prasknutiu pružiny. V prípade, ak by pružina náhodou praskla, bezpečnostný prvok okamžite zastaví bránu, aby nekontrolovane nespadla. Tento mechanizmus je určený na montáž vo veľkých garážových otvoroch s vyšším prekladom.

 

Šírka otvoru

do 6000 mm

 

Minimálny preklad (ručná brána)

350/230/150 mm

Minimálny preklad (brána s pohonom)

350/230/180 mm

Minimálne obločnice

100 mm

 

Nízke vedenie

Vysoké vedenie

 

DOPLNKY

Diaľkové ovládače, fotobunky, vonkajšie prijímače, klávesnica a iné prvky automatiky, vďaka ktorým je práca a používanie pohonov pohodlné a bezpečné. Riadiace jednotky sa dajú ľahko naprogramovať, stačí niekoľko sekúnd a pár stlačení tlačidiel. Umožňujú bezpečne a jednoducho ovládať všetky automatické systémy.

Typy lisovaní

Struktura powierzchni

Segmentové garážové brány od Inwest-Profil

Segmentové garážové brány od Inwest-Profil sú najlepšou voľbou pre vašu garáž. Ponúkame bohatý sortiment segmentových garážových brán, aby každý zákazník našiel ideálny model do svojej in-vestície. Pri výbere garážových brán tohto typu od spoločnosti Inwest-Profil, môžete si vybrať brány s mechanizmom napínacích pružín a torzných pružín s vysokým alebo s nízkym vedením. Doda-točne, ponúkame segmentové garážové brány s piatimi rôznymi typmi lisovaní, aby ste mohli ga-rážovú bránu prispôsobiť podľa charakteru danej budovy. Brány značky Inwest-Profil sú dostupné aj s rôznymi povrchmi – silkline, woodgrain alebo stucco. Segmentové garážové brány, ktoré nájdete v našej ponuke, majú vysoko kvalitné systémy, ktoré zaručujú tichú a bezporuchovú prácu. Spoz-najte bohatú ponuku segmentových garážové brán značky Inwest-Profil. Ak máte nejaké otázky alebo sa chcete dozvedieť viac, neváhajte a obráťte sa na nás, alebo nás navštívte v našich predajni-ach v mestách Rzeszów, Krosno, Jasło a v sídle našej spoločnosti v dedine Bajdy.