Hliníkové okná

Hliníkové okná – pre tých najnáročnejších

Hliníkové okná si najčastejšie vyberajú investori do rôznych veľkých projektov. Avšak sú čoraz pop-ulárnejšie aj medzi súkromnými investormi. Všetko vďaka kovovej konštrukcii, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou voči deformáciám. Hliníkové okná oveľa lepšie zvládajú nepriaznivé poveter-nostné podmienky, hoci v porovnaní s tradičnými plastovými oknami. Dodatočne, majú výrazne lepšie izolačné parametre než štandardné pasívne okná. Obrovskou prednosťou hliníkových okien, čo vedia doceniť predovšetkým ich používatelia, je vysoká miera ochrany proti vlámaniu.

Hliníkové výrobky

Spoločnosť Inwest-Profil ponúka najlepšie modely hliníkových okien, ktoré sa vynímajú svojou per-fektnou kvalitou. Predstavujeme vám náš sortiment:

  1. Hliníkové okná ECONOLINE - systém použitý v tomto modeli je určený na použitie v rôznych interiérových konštrukciách. Tieto okná neposkytujú tepelnú izoláciu.
  2. Hliníkové okná IMPERIAL - používa sa v nich lepšia tepelná izolácia, preto sa tento model môže používať v obytných domoch a vo verejných objektoch.
  3. Hliníkové okná SUPERIAL - majú vysoké tepelnoizolačné parametre, preto sa perfektne hodia na použitie v rôznych von-kajších konštrukciách v obytných stavbách a vo verejných objektoch.
  4. Hliníkové okná STAR - určené predovšetkým do energeticky úsporných budov a pri rekonštrukčných zatepľovacích prácach. Tento model sa vyznačuje najvyšším tepelnoizolačnými parametrami, zvyšuje nielen tepelný komfort ale aj celkový štandard danej budovy.
  5. Hliníkové okná ULTRAGLIDE - vynímajú sa svojimi zvýšenými tepelnoizolačnými parametrami, a tiež možnosťou použitia v posuvných a zdvižno-posuvných konštrukciách. Vďaka svojej stabilite a ľahkej konštrukcii sa perfektne hodia na zasklievanie veľkých plôch.
  6. Vertikálne posuvné okná VS-600 (okná SASH) - majú pohon, ktorý je umiestnený vo vnútri profilu, vďaka tomu sa dá okno otvárať dohora. Pohon umožňuje aj vyklopenie krídla, čo uľahčuje jeho umývanie.

Okna sú vyrobené z najlepších komponentov svetovej triedy.

Záruka spokojnosti.