PVC terasové dvere

Moderné PVC terasové dvere

Terasové dvere sa v súčasnosti stali prakticky bežnou súčasťou všetkých budov, domov aj bytov. Vôbec to neprekvapuje, keďže terasové dvere zaručujú komfortné prepojenie s terasou, záhradou či balkónom. Okrem toho terasové dvere s veľkým zasklením vpúšťajú do interiéru množstvo pri-rodzeného svetla. Keď hľadáte terasové dvere do vášho domu, oplatí sa pouvažovať o PVC tera-sových dverách. Vďaka použitiu moderných technologických riešení sa vyznačujú skvelou funkcionalitou, majú atraktívnu cenu, a súčasne si zachovávajú vysokú kvalitu.

PVC terasové dvere – dobrá investícia na mnoho rokov

Keď sa rozhodneme pre PVC terasové dvere, získavame istotu, že to bola dobrá investícia na mnoho rokov. Všetko vďaka tomu, že sú energeticky úsporné a vysoko odolné voči nepriaznivým poveter-nostným podmienkam. Dodatočne, kvalitné PVC terasové dvere zaručujú perfektnú úroveň zvuko-vej izolácie, a tiež v dostatočnej miere chránia pred nepozvanými hosťami. Systémy, ktoré sa v sú-časnosti používajú na výrobu PVC terasových dverí majú viacero vzdušných komôr, ktoré zab-ezpečujú náležitú izoláciu. PVC terasové dvere majú tiež obvodové tesnenia, ktoré chránia pred prenikaním chladu či horúčavy do vnútra. Keď zohľadníme všetky vlastnosti PVC terasových dverí, isto neprekvapuje, že investori

PVC terasové dvere – jednoducho perfektné

Inwest-Profil má široké portfólio PVC terasových dverí. Ponúkame terasové dvere v dvoch ver-ziách: skladacie a posuvné HST. Ponúkame aj terasové dvere Synego Slide, ktoré perfektne spĺňajú požiadavky moderných trendov v stavebníctve, a umožňujú vytvárať veľké presklené plochy. V našom sortimente nájdete iba kvalitné terasové dvere, ktoré sa vyznačujú nielen skvelými vlast-nosťami, ale tiež krásnym estetickým vzhľadom. Vďaka tomu z Inwest-Profil neodídu naprázdno ani tí najnáročnejší zákazníci.

Pozývame! Spoznajte kompletnú ponuku PVC terasových dverí a vyberte si modely, ktoré naj-lepšie spĺňajú vaše požiadavky a očakávania. Ak máte nejaké otázky, neváhajte a obráťte sa na nás, alebo nás navštívte v sídle firmy. Ochotne vám pomôžeme vybrať si ideálne terasové dvere.

Okna sú vyrobené z najlepších komponentov svetovej triedy.

Záruka spokojnosti.